Testimonials

Aenean maximus feugiat tincidunt. Nam et ultrices quam. Duis eu sollicitudin turpis, ac laoreet massa. Praesent nibh velit, accumsan sed fermentum a, finibus ultricies mi! Cras scelerisque magna eu sapien bibendum; non porta mauris pulvinar. Aliquam ullamcorper consectetur lectus a blandit. Sed facilisis laoreet ipsum, sit amet tincidunt leo porttitor condimentum? Maecenas dapibus, erat vitae elementum ultrices, nunc magna ornare magna, id porta elit sem et mi. Proin vitae nibh nunc. Integer a sapien ligula.

signature
woman-3

Звичайно, наша компанія працює не тільки з "ArtGroup", і ми знаємо, що, в більшості своїй, всі агентства пропонують одні й ті ж послуги з приблизно однаковими цінами.

Борис Флексер - Продакт-менеджер управління новобудов компанії Міель-нерухомість

З вашим агентством «Універсал-Спецтехніка» працює дуже давно. В основному ми розміщуємо рекламу про працевлаштування в центральних виданнях і в газетах. Нам подобається співпрацювати з «ArtGroup» з кількох причин.

Олексій Семенович Горбач - Директор департаменту маркетингу і реклами компанії «Універсал-Спецтехніка»

Близько року тому ми шукали підрядника і вирішили зупинитися на «ArtGroup», так як менеджери агентства оперативно підготували адресну програму, максимально відповідну заявленим вимогам. Так і почалося наше успішне співробітництво.

Тетяна Євгенівна Карпухіна - Заступник директора з реклами ЗАТ «РІЦ Техносфера»

Ми користуємося послугами «ArtGroup» з листопада 2010 року. Нам тоді потрібно було в дуже стислі терміни вкластись в бюджет по зовнішній рекламі, знайомі порадили саме це агентство.

Катерина Силаєва - Менеджер з реклами і PR мережі «СМ-Клініка»